komoda tadeusz 1d4st-22 dąb lefkas
Nr kat. 100577361
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Dąb lefkas |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb lefkas |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb lefkas |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Dąb lefkas |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb lefkas |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb lefkas |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda tadeusz 1d4st-22 dąb lefkas
Nr kat. 100577361
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






