komoda paxos km-1 kaszmir stelaż czarny
Nr kat. 100622131
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Paxos |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Paxos |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda paxos km-1 kaszmir stelaż czarny
Nr kat. 100622131
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










