komoda ovo 4d dąb pradawny / ciemny beton
Nr kat. 100596942
opis produktu
Komoda Ovo 4d dąb pradawny / ciemny beton to mebel dedykowany wnętrzom w stylu loft, które łączą surowość betonu z urokiem rustykalnego wzornictwa. Powyższa komoda doskonale sprawdzi się w salonie, przedpokoju, gabinecie oraz sypialni, zapewniając pojemną przestrzeń do przechowywania akcesoriów oraz charakterystyczny design. Model wykonany z płyty laminowanej posiada drewnopodobny korpus, blat oraz front, którego ciepła i łagodna kolorystyka imitująca strukturę pradawnego dębu kontrastuje z powierzchnią inspirowaną szarym i ciemnym betonem. Komoda z czterema skrzydłami uchylnymi zapewnia aż osiem wnęk. Wymiary komody Ovo wynoszą 180 cm szerokości, 83 cm wysokości oraz 38 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb pradawny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor frontu: | Dąb pradawny / beton |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb pradawny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Komoda Ovo 4d dąb pradawny / ciemny beton to mebel dedykowany wnętrzom w stylu loft, które łączą surowość betonu z urokiem rustykalnego wzornictwa. Powyższa komoda doskonale sprawdzi się w salonie, przedpokoju, gabinecie oraz sypialni, zapewniając pojemną przestrzeń do przechowywania akcesoriów oraz charakterystyczny design. Model wykonany z płyty laminowanej posiada drewnopodobny korpus, blat oraz front, którego ciepła i łagodna kolorystyka imitująca strukturę pradawnego dębu kontrastuje z powierzchnią inspirowaną szarym i ciemnym betonem. Komoda z czterema skrzydłami uchylnymi zapewnia aż osiem wnęk. Wymiary komody Ovo wynoszą 180 cm szerokości, 83 cm wysokości oraz 38 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb pradawny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor frontu: | Dąb pradawny / beton |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb pradawny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda ovo 4d dąb pradawny / ciemny beton
Nr kat. 100596942
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






