komoda marmo 200 3d biały / marmur biały
Nr kat. 100596923
opis produktu
Komoda Marmo 200 3d biały / marmur biały to mebel, który wpisuje się w definicję współczesnej elegancji. Prezentowaną komodę charakteryzuje minimalistyczna forma oraz surowy wygląd podstawy stanowiącej odpowiedź na współczesne trendy aranżacyjne. Czarne i metalowe nogi kontrastują z bielą komody, tworząc harmonijną, ponadczasową i szykowną kompozycję. Komoda do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu oraz przedpokoju wyróżnia się jasnym frontem imitującym strukturę marmuru. Korpus oraz blat mebla przybiera biały odcień oraz gładką powierzchnię. Wykonany z płyty laminowanej, gwarantuje łatwość utrzymania nieskazitelnej czystości. Nowoczesny system otwierania cechuje bezuchwytowa konstrukcja, która polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu. Model wyposażony w sześć półek wewnętrznych oraz potrójne drzwi uchylne zapewnia pojemną przestrzeń do przechowywania akcesoriów. Wymiary oferowanej komody Marmo wynoszą 200 cm szerokości, 80.5 cm wysokości oraz 45 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 80.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor frontu: | Biały marmur |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Komoda Marmo 200 3d biały / marmur biały to mebel, który wpisuje się w definicję współczesnej elegancji. Prezentowaną komodę charakteryzuje minimalistyczna forma oraz surowy wygląd podstawy stanowiącej odpowiedź na współczesne trendy aranżacyjne. Czarne i metalowe nogi kontrastują z bielą komody, tworząc harmonijną, ponadczasową i szykowną kompozycję. Komoda do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu oraz przedpokoju wyróżnia się jasnym frontem imitującym strukturę marmuru. Korpus oraz blat mebla przybiera biały odcień oraz gładką powierzchnię. Wykonany z płyty laminowanej, gwarantuje łatwość utrzymania nieskazitelnej czystości. Nowoczesny system otwierania cechuje bezuchwytowa konstrukcja, która polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu. Model wyposażony w sześć półek wewnętrznych oraz potrójne drzwi uchylne zapewnia pojemną przestrzeń do przechowywania akcesoriów. Wymiary oferowanej komody Marmo wynoszą 200 cm szerokości, 80.5 cm wysokości oraz 45 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 80.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor frontu: | Biały marmur |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda marmo 200 3d biały / marmur biały
Nr kat. 100596923
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






