komoda liverti 200 4d kaszmir mat
Nr kat. 100596904
opis produktu
Komoda Liverti 200 4d kaszmir mat to model, który docenią miłośnicy nowoczesnego designu, subtelnej kolorystyki, a także innowacyjnych rozwiązań. Prezentowany mebel do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu oraz przedpokoju doskonale odnajdzie się w aranżacjach minimalistycznych, nowoczesnych, skandynawskich, a także eklektycznych. Powyższy wariant w kaszmirowym odcieniu posiada matowe wykończenie powierzchni. Uniwersalna, naturalna i łagodna barwa zapewnia szeroki wachlarz kompozycji kolorystycznych, a oryginalna struktura frontu tworzy subtelną, a jednocześnie nieprzytłaczającą wnętrza dekorację. Pionowe płyciny wysmuklają bryłę, a ponadto tworzą efekt głębi i wielowymiarowości. Solidna konstrukcja powstała z łatwej w pielęgnacji i odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty laminowanej oraz płyty MDF foliowanej. Zaś nowoczesny i bezuchwytowy system otwierania, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu, potęguje harmonijny i minimalistyczny wygląd bryły. Pojemny model wyposażony został w osiem półek wewnętrznych oraz cztery sztuki drzwi uchylnych. Komoda kaszmirowa Liverti mierzy 200 cm szerokości, 78 cm wysokości oraz 42 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir Mat |
| Kolor stelażu: | Kaszmir mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Kaszmir mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir mat |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Komoda Liverti 200 4d kaszmir mat to model, który docenią miłośnicy nowoczesnego designu, subtelnej kolorystyki, a także innowacyjnych rozwiązań. Prezentowany mebel do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu oraz przedpokoju doskonale odnajdzie się w aranżacjach minimalistycznych, nowoczesnych, skandynawskich, a także eklektycznych. Powyższy wariant w kaszmirowym odcieniu posiada matowe wykończenie powierzchni. Uniwersalna, naturalna i łagodna barwa zapewnia szeroki wachlarz kompozycji kolorystycznych, a oryginalna struktura frontu tworzy subtelną, a jednocześnie nieprzytłaczającą wnętrza dekorację. Pionowe płyciny wysmuklają bryłę, a ponadto tworzą efekt głębi i wielowymiarowości. Solidna konstrukcja powstała z łatwej w pielęgnacji i odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty laminowanej oraz płyty MDF foliowanej. Zaś nowoczesny i bezuchwytowy system otwierania, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu, potęguje harmonijny i minimalistyczny wygląd bryły. Pojemny model wyposażony został w osiem półek wewnętrznych oraz cztery sztuki drzwi uchylnych. Komoda kaszmirowa Liverti mierzy 200 cm szerokości, 78 cm wysokości oraz 42 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir Mat |
| Kolor stelażu: | Kaszmir mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Kaszmir mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir mat |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda liverti 200 4d kaszmir mat
Nr kat. 100596904
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





