komoda lima km-4 dąb sonoma biały
Nr kat. 100621859
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Komody z drzwiami i szufladami
Komody do sypialni
Komody drewniane naturalne
Meble do sypialni
Komody z 4 szufladami
Do pokoju dziecięcego
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do pokoju dziecięcego
Komody w stylu klasycznym
Lima - dąb sonoma / biały
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Lima - dąb sonoma / biały |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 116 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Komody z drzwiami i szufladami
Komody do sypialni
Komody drewniane naturalne
Meble do sypialni
Komody z 4 szufladami
Do pokoju dziecięcego
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do pokoju dziecięcego
Komody w stylu klasycznym
Lima - dąb sonoma / biały
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Lima - dąb sonoma / biały |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 116 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda lima km-4 dąb sonoma biały
Nr kat. 100621859
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





