komoda lens 4d 60 kaszmir
Nr kat. 100615312
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Lens |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Liczba półek zamkniętych: | 2 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Kaszmir |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 41.6 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Kaszmir / dąb cremona |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Lens |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Liczba półek zamkniętych: | 2 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Kaszmir |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 41.6 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Kaszmir / dąb cremona |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda lens 4d 60 kaszmir
Nr kat. 100615312
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





