komoda isla 150 3d beżowy mat
Nr kat. 100558310
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama Meble Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Beżowy |
| Kolor stelażu: | Beżowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 151 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Beżowy |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Beżowy |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama Meble Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Beżowy |
| Kolor stelażu: | Beżowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 151 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Beżowy |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Beżowy |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda isla 150 3d beżowy mat
Nr kat. 100558310
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




