komoda fellini 150 czarny / kaszmir
Nr kat. 100596870
opis produktu
Komoda Fellini 150 czarny / kaszmir to mebel utrzymany w łagodnym, neutralnym i subtelnym odcieniu beżu. Prezentowana komoda kaszmirowa zapewnia modną, a jednocześnie ponadczasową kolorystykę, która znakomicie współgra z większością barw. Mebel charakteryzuje się minimalistyczną formą, którą akcentują metalowe i smukłe nogi w kontrastującym odcieniu czerni. Blat komody Fellini powstał z niezawodnej płyty laminowanej, która znakomicie odwzorowuje odcień oraz strukturę usłojenia drewna. Nowoczesny mebel, który przemyca elementy stylu loft oraz rustykalnego, doskonale odnajdzie się w eklektycznych wnętrzach. Gładka i łatwa w pielęgnacji powierzchnia lakierowanej płyty MDF jest wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz środki czyszczące. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 150 cm szerokości, 70 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Komoda Fellini 150 czarny / kaszmir to mebel utrzymany w łagodnym, neutralnym i subtelnym odcieniu beżu. Prezentowana komoda kaszmirowa zapewnia modną, a jednocześnie ponadczasową kolorystykę, która znakomicie współgra z większością barw. Mebel charakteryzuje się minimalistyczną formą, którą akcentują metalowe i smukłe nogi w kontrastującym odcieniu czerni. Blat komody Fellini powstał z niezawodnej płyty laminowanej, która znakomicie odwzorowuje odcień oraz strukturę usłojenia drewna. Nowoczesny mebel, który przemyca elementy stylu loft oraz rustykalnego, doskonale odnajdzie się w eklektycznych wnętrzach. Gładka i łatwa w pielęgnacji powierzchnia lakierowanej płyty MDF jest wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz środki czyszczące. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 150 cm szerokości, 70 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda fellini 150 czarny / kaszmir
Nr kat. 100596870
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






