komoda esteban 2d1s grafit / dąb evoke
Nr kat. 100616454
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Esteban |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb evoke |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Kolor frontu: | Grafit / Dąb evoke |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Grafit / Dąb evoke |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Esteban |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb evoke |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Kolor frontu: | Grafit / Dąb evoke |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Grafit / Dąb evoke |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda esteban 2d1s grafit / dąb evoke
Nr kat. 100616454
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














