komoda capaia jdkk221-d89 dąb catania
Nr kat. 100544258
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Capaia |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb Catania |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | dąb catania |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 95 cm |
| Wysokość: | 85.2 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb catania |
| Kolor korpusu: | Dąb catania |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Capaia |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb Catania |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | dąb catania |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 95 cm |
| Wysokość: | 85.2 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb catania |
| Kolor korpusu: | Dąb catania |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda capaia jdkk221-d89 dąb catania
Nr kat. 100544258
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











