komoda alma 3d kaszmir
Nr kat. 100596851
opis produktu
Komoda Alma 3d kaszmir to projekt stworzony z myślą o pięknie ukrytym w prostocie, a także naturalnej barwie. Prezentowana komoda beżowa charakteryzuje się łagodnym i neutralnym, a jednocześnie eleganckim i wyrafinowanym odcieniem, która sprawdzi się w różnorodnych kompozycjach barw. Powyższy mebel do salonu, sypialni, przedpokoju, gabinetu, a także jadalni posiada minimalistyczną formę, którą dodatkowo podkreśla surowa linia podstawy. Idealnie gładki model o matowym wykończeniu powierzchni powstał z łatwej w pielęgnacji płyty laminowanej o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne w postaci zarysowań, odbarwień, odkształceń oraz uszczerbków. Komodę z sześcioma półkami wewnętrznymi oraz trzema drzwiami uchylnymi wieńczą metalowe uchwyty. Mebel wyposażony w system cichego domknięcia zapewnia codzienny komfort użytkowania. Wymiary oferowanej komody kaszmirowej sięgają 180 cm szerokości, 90 cm wysokości oraz 41.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Kaszmir |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 41.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Komoda Alma 3d kaszmir to projekt stworzony z myślą o pięknie ukrytym w prostocie, a także naturalnej barwie. Prezentowana komoda beżowa charakteryzuje się łagodnym i neutralnym, a jednocześnie eleganckim i wyrafinowanym odcieniem, która sprawdzi się w różnorodnych kompozycjach barw. Powyższy mebel do salonu, sypialni, przedpokoju, gabinetu, a także jadalni posiada minimalistyczną formę, którą dodatkowo podkreśla surowa linia podstawy. Idealnie gładki model o matowym wykończeniu powierzchni powstał z łatwej w pielęgnacji płyty laminowanej o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne w postaci zarysowań, odbarwień, odkształceń oraz uszczerbków. Komodę z sześcioma półkami wewnętrznymi oraz trzema drzwiami uchylnymi wieńczą metalowe uchwyty. Mebel wyposażony w system cichego domknięcia zapewnia codzienny komfort użytkowania. Wymiary oferowanej komody kaszmirowej sięgają 180 cm szerokości, 90 cm wysokości oraz 41.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Kaszmir |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 41.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda alma 3d kaszmir
Nr kat. 100596851
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






