komoda abi 200 4d biała
Nr kat. 100596846
opis produktu
Komoda Abi 200 4d biała to model, który zapewni nowoczesną dekorację wnętrza, pojemną przestrzeń do przechowywania, a także trwałość konstrukcji. Prezentowany mebel charakteryzuje się czarnym i metalowym stelażem, który przybiera formę smukłych, cienkich i prostych nóg. Ich minimalistyczna forma podkreśla lekkość bryły utrzymanej w nieskazitelnym odcieniu bieli. Kontrastująca kompozycja barw tworzy harmonijny duet, który stanowi synonim ponadczasowej elegancji. Komodę w białym kolorze wyróżniają ryflowane fronty, stanowiąc subtelną dekorację powierzchni. Minimalistyczny, nowoczesny i spójny wygląd mebla podkreśla bezuchwytowy system otwierania, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu. Seria wykonana z płyty laminowanej stanowi gwarancję trwałości, odporności mechanicznej oraz łatwości utrzymania nieskazitelnej czystości. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 200 cm szerokości, 88 cm wysokości oraz 45 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Komoda Abi 200 4d biała to model, który zapewni nowoczesną dekorację wnętrza, pojemną przestrzeń do przechowywania, a także trwałość konstrukcji. Prezentowany mebel charakteryzuje się czarnym i metalowym stelażem, który przybiera formę smukłych, cienkich i prostych nóg. Ich minimalistyczna forma podkreśla lekkość bryły utrzymanej w nieskazitelnym odcieniu bieli. Kontrastująca kompozycja barw tworzy harmonijny duet, który stanowi synonim ponadczasowej elegancji. Komodę w białym kolorze wyróżniają ryflowane fronty, stanowiąc subtelną dekorację powierzchni. Minimalistyczny, nowoczesny i spójny wygląd mebla podkreśla bezuchwytowy system otwierania, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu. Seria wykonana z płyty laminowanej stanowi gwarancję trwałości, odporności mechanicznej oraz łatwości utrzymania nieskazitelnej czystości. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 200 cm szerokości, 88 cm wysokości oraz 45 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda abi 200 4d biała
Nr kat. 100596846
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





