kolumna prysznicowa z wylewką valvex loft chrom połysk 2456320
Nr kat. 100346926

opis produktu
Kolumna prysznicowa z baterią LOFT to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie estetyczny, nowoczesny wystrój łazienki. Ten chromowany przedmiot doskonale prezentuje się zarówno w klasycznym jaki i we współczesnym wnętrzu. Deszczownica w kształcie kwadratowym o wymiarach 23x23 cm idealnie współgra z mieszaczem i wylewką wannową. Urządzenie montowane jest ściennie, dzięki czemu poprawia się wygląd wnętrz i zyskuje na wygodzie użytkowania. Kolumna jest wyposażona w regulację wysokości deszczownicy, co pozwala na dostosowanie prysznica do indywidualnych potrzeb.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Valvex |
|---|---|
| Kolekcja: | loft |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa z wylewką |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | 2456320 |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 97,5 X 40 X 9,5 CM |
| Waga brutto: | 6.393 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Kolumna prysznicowa z baterią LOFT to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie estetyczny, nowoczesny wystrój łazienki. Ten chromowany przedmiot doskonale prezentuje się zarówno w klasycznym jaki i we współczesnym wnętrzu. Deszczownica w kształcie kwadratowym o wymiarach 23x23 cm idealnie współgra z mieszaczem i wylewką wannową. Urządzenie montowane jest ściennie, dzięki czemu poprawia się wygląd wnętrz i zyskuje na wygodzie użytkowania. Kolumna jest wyposażona w regulację wysokości deszczownicy, co pozwala na dostosowanie prysznica do indywidualnych potrzeb.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Valvex |
|---|---|
| Kolekcja: | loft |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa z wylewką |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | 2456320 |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 97,5 X 40 X 9,5 CM |
| Waga brutto: | 6.393 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z wylewką valvex loft chrom połysk 2456320
Nr kat. 100346926
Cena katalogowa: 1 149,31 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 149,31 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Kolumna prysznicowa z baterią LOFT to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie estetyczny, nowoczesny wystrój łazienki. Ten chromowany przedmiot doskonale prezentuje się zarówno w klasycznym jaki i we współczesnym wnętrzu. Deszczownica w kształcie kwadratowym o wymiarach 23x23 cm idealnie współgra z mieszaczem i wylewką wannową. Urządzenie montowane jest ściennie, dzięki czemu poprawia się wygląd wnętrz i zyskuje na wygodzie użytkowania. Kolumna jest wyposażona w regulację wysokości deszczownicy, co pozwala na dostosowanie prysznica do indywidualnych potrzeb.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Valvex |
|---|---|
| Kolekcja: | loft |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa z wylewką |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | 2456320 |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 97,5 X 40 X 9,5 CM |
| Waga brutto: | 6.393 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


