kolumna prysznicowa z wylewką valvex decor chrom połysk 2420750
Nr kat. 100345707

opis produktu
Doskonałym połączeniem elegancji, funkcjonalności i innowacji w łazience jest Kolumna Prysznicowa Valvex Decor Chrom Połysk 2420750. Wykonana z mosiądzu oraz trwałego tworzywa ABS, gwarantuje solidność oraz estetyczny wygląd. Kolor chromu z połyskiem dodaje nowoczesnego charakteru. Bateria z mieszaczem, wyposażona w ruchomą wylewkę, umożliwia łatwą kontrolę temperatury i natężenia strumienia wody. Okrągła deszczownica o średnicy 23 cm zapewnia relaksujący prysznic, a jej regulowaną wysokość można dostosować do własnych preferencji. W komplecie znajduje się również 3-funkcyjna słuchawka prysznicowa, praktyczny przesuwny uchwyt oraz solidny wąż prysznicowy, zapewniające wygodę użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Valvex |
|---|---|
| Kolekcja: | decor |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa z wylewką |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | 2420750 |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 86,5 X 40 X 9,5 CM |
| Waga brutto: | 5.245 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Doskonałym połączeniem elegancji, funkcjonalności i innowacji w łazience jest Kolumna Prysznicowa Valvex Decor Chrom Połysk 2420750. Wykonana z mosiądzu oraz trwałego tworzywa ABS, gwarantuje solidność oraz estetyczny wygląd. Kolor chromu z połyskiem dodaje nowoczesnego charakteru. Bateria z mieszaczem, wyposażona w ruchomą wylewkę, umożliwia łatwą kontrolę temperatury i natężenia strumienia wody. Okrągła deszczownica o średnicy 23 cm zapewnia relaksujący prysznic, a jej regulowaną wysokość można dostosować do własnych preferencji. W komplecie znajduje się również 3-funkcyjna słuchawka prysznicowa, praktyczny przesuwny uchwyt oraz solidny wąż prysznicowy, zapewniające wygodę użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Valvex |
|---|---|
| Kolekcja: | decor |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa z wylewką |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | 2420750 |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 86,5 X 40 X 9,5 CM |
| Waga brutto: | 5.245 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z wylewką valvex decor chrom połysk 2420750
Nr kat. 100345707
Cena katalogowa: 1 385,72 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 385,72 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Doskonałym połączeniem elegancji, funkcjonalności i innowacji w łazience jest Kolumna Prysznicowa Valvex Decor Chrom Połysk 2420750. Wykonana z mosiądzu oraz trwałego tworzywa ABS, gwarantuje solidność oraz estetyczny wygląd. Kolor chromu z połyskiem dodaje nowoczesnego charakteru. Bateria z mieszaczem, wyposażona w ruchomą wylewkę, umożliwia łatwą kontrolę temperatury i natężenia strumienia wody. Okrągła deszczownica o średnicy 23 cm zapewnia relaksujący prysznic, a jej regulowaną wysokość można dostosować do własnych preferencji. W komplecie znajduje się również 3-funkcyjna słuchawka prysznicowa, praktyczny przesuwny uchwyt oraz solidny wąż prysznicowy, zapewniające wygodę użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Valvex |
|---|---|
| Kolekcja: | decor |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa z wylewką |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | 2420750 |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 86,5 X 40 X 9,5 CM |
| Waga brutto: | 5.245 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


