kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną z wylewką omnires y chrom połysk y1234alcr
Nr kat. 100227930
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA Y OMNIRES V1234ALCR zachwyca swoją nieskazitelną formą, która dąży do ideału. Inspiracją był tutaj kształt koła, który mimo swojej prostej konstrukcji zachwyca wyglądem. Maksymalna wysokość produktu to 150 cm, minimalna 96 cm. KOLUMNA PRYSZNICOWA Y OMNIRES V1234ALCR składa się z termostatycznej baterii, mosiężnej deszczownicy (średnica: 25 cm, zasięg od ściany: 43 cm), 5-funkcyjnej rączki prysznicowej (rodzaje strumieni: masaż, mgła, napowietrzony deszcz, napowietrzony masaż, napowietrzona mgła) oraz z węża prysznicowego w osłonie PVC o długości 150 cm.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolekcja: | y |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna z wylewką |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | Y1234ALCR Y |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 6 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA Y OMNIRES V1234ALCR zachwyca swoją nieskazitelną formą, która dąży do ideału. Inspiracją był tutaj kształt koła, który mimo swojej prostej konstrukcji zachwyca wyglądem. Maksymalna wysokość produktu to 150 cm, minimalna 96 cm. KOLUMNA PRYSZNICOWA Y OMNIRES V1234ALCR składa się z termostatycznej baterii, mosiężnej deszczownicy (średnica: 25 cm, zasięg od ściany: 43 cm), 5-funkcyjnej rączki prysznicowej (rodzaje strumieni: masaż, mgła, napowietrzony deszcz, napowietrzony masaż, napowietrzona mgła) oraz z węża prysznicowego w osłonie PVC o długości 150 cm.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolekcja: | y |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna z wylewką |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | Y1234ALCR Y |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 6 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną z wylewką omnires y chrom połysk y1234alcr
Nr kat. 100227930
Przeglądaj inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie





