kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną deante therm titanium nac_d4ht
Nr kat. 100425584



opis produktu
Deszczownia Cascada z baterią termostatyczną to designerski, a jednocześnie bezpieczny i funkcjonalny produkt. Deszczownia posiada blokadę temperatury 38 stopni, która zapobiega przypadkowemu poparzeniu, zapewniając komfortową kąpiel. Ergonomiczne pokrętła, poza walorami ozdobnymi, pozwalają również na precyzyjne sterowanie głowicą. Ultra cienka głowica prysznicowa i 3-funkcyjna słuchawka wyposażone zostały w system anti-calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia i tym samym ułatwia utrzymanie produktu w czystości. Deszczownia wykończona jest w intrygującym kolorze titanium.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Funkcja Eco: | Termostat |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | NAC_D4HT |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 86 X 43 X 9 CM |
| Waga brutto: | 5.750 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Deszczownia Cascada z baterią termostatyczną to designerski, a jednocześnie bezpieczny i funkcjonalny produkt. Deszczownia posiada blokadę temperatury 38 stopni, która zapobiega przypadkowemu poparzeniu, zapewniając komfortową kąpiel. Ergonomiczne pokrętła, poza walorami ozdobnymi, pozwalają również na precyzyjne sterowanie głowicą. Ultra cienka głowica prysznicowa i 3-funkcyjna słuchawka wyposażone zostały w system anti-calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia i tym samym ułatwia utrzymanie produktu w czystości. Deszczownia wykończona jest w intrygującym kolorze titanium.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Funkcja Eco: | Termostat |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | NAC_D4HT |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 86 X 43 X 9 CM |
| Waga brutto: | 5.750 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną deante therm titanium nac_d4ht
Nr kat. 100425584
Cena katalogowa: 2 599 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 599 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Deszczownia Cascada z baterią termostatyczną to designerski, a jednocześnie bezpieczny i funkcjonalny produkt. Deszczownia posiada blokadę temperatury 38 stopni, która zapobiega przypadkowemu poparzeniu, zapewniając komfortową kąpiel. Ergonomiczne pokrętła, poza walorami ozdobnymi, pozwalają również na precyzyjne sterowanie głowicą. Ultra cienka głowica prysznicowa i 3-funkcyjna słuchawka wyposażone zostały w system anti-calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia i tym samym ułatwia utrzymanie produktu w czystości. Deszczownia wykończona jest w intrygującym kolorze titanium.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Funkcja Eco: | Termostat |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | NAC_D4HT |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 86 X 43 X 9 CM |
| Waga brutto: | 5.750 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


