kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną cersanit verso chrom połysk s951-746
Nr kat. 100350924
opis produktu
Kolumna Prysznicowa Termostatyczna Cersanit Verso S951-746 jest nowoczesnym i funkcjonalnym rozwiązaniem do każdej łazienki, gwarantując komfort oraz wygodę podczas codziennych kąpieli. Wykończenie w kolorze chromu zapewnia w pomieszczeniu elegancję, a solidny montaż ścienny gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Kolumna Prysznicowa Termostatyczna Cersanit Verso S951-746 została wyposażona w baterię termostatyczną, regulowaną okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm, 3-funkcyjną słuchawkę prysznicową oraz wąż prysznicowy. Produkt stanowi designerski dodatek, który nadaje łazience niepowtarzalnego charakteru.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | verso |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | S951-746 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Waga brutto: | 4.970 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kolumna Prysznicowa Termostatyczna Cersanit Verso S951-746 jest nowoczesnym i funkcjonalnym rozwiązaniem do każdej łazienki, gwarantując komfort oraz wygodę podczas codziennych kąpieli. Wykończenie w kolorze chromu zapewnia w pomieszczeniu elegancję, a solidny montaż ścienny gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Kolumna Prysznicowa Termostatyczna Cersanit Verso S951-746 została wyposażona w baterię termostatyczną, regulowaną okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm, 3-funkcyjną słuchawkę prysznicową oraz wąż prysznicowy. Produkt stanowi designerski dodatek, który nadaje łazience niepowtarzalnego charakteru.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | verso |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | S951-746 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Waga brutto: | 4.970 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną cersanit verso chrom połysk s951-746
Nr kat. 100350924
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Kolumna Prysznicowa Termostatyczna Cersanit Verso S951-746 jest nowoczesnym i funkcjonalnym rozwiązaniem do każdej łazienki, gwarantując komfort oraz wygodę podczas codziennych kąpieli. Wykończenie w kolorze chromu zapewnia w pomieszczeniu elegancję, a solidny montaż ścienny gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Kolumna Prysznicowa Termostatyczna Cersanit Verso S951-746 została wyposażona w baterię termostatyczną, regulowaną okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm, 3-funkcyjną słuchawkę prysznicową oraz wąż prysznicowy. Produkt stanowi designerski dodatek, który nadaje łazience niepowtarzalnego charakteru.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | verso |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | S951-746 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Waga brutto: | 4.970 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


