kolumna prysznicowa omnires yosemite chrom połysk sysyosemiteluxcr
Nr kat. 100237447

opis produktu
Kolumna prysznicowa YOSEMITE to nowoczesny i stylowy zestaw łazienkowy, w którym znajduje się solidna konstrukcja z drążkiem o okrągłym kształcie i chromowym kolorze. Całość w połączeniu z idealnie do niego dopasowanym wężem prysznicowym o długości 150cm wykonanym z PVC w kolorze chromu tworzą unikalne połączenie wytrzymałości i funkcjonalności. Drążek ma średnicę 22 mm i zakres regulacji wysokości od 87,2 cm do 114,2 cm. Kolumna prysznicowa YOSEMITE to najlepszy wybór dla tych, którzy szukają skutecznych i designerskich rozwiązań w wyposażeniu łazienki.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | yosemite |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Bez baterii |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Kod producenta: | SYSYOSEMITELUXCR |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 3.500 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Kolumna prysznicowa YOSEMITE to nowoczesny i stylowy zestaw łazienkowy, w którym znajduje się solidna konstrukcja z drążkiem o okrągłym kształcie i chromowym kolorze. Całość w połączeniu z idealnie do niego dopasowanym wężem prysznicowym o długości 150cm wykonanym z PVC w kolorze chromu tworzą unikalne połączenie wytrzymałości i funkcjonalności. Drążek ma średnicę 22 mm i zakres regulacji wysokości od 87,2 cm do 114,2 cm. Kolumna prysznicowa YOSEMITE to najlepszy wybór dla tych, którzy szukają skutecznych i designerskich rozwiązań w wyposażeniu łazienki.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | yosemite |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Bez baterii |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Kod producenta: | SYSYOSEMITELUXCR |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 3.500 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa omnires yosemite chrom połysk sysyosemiteluxcr
Nr kat. 100237447
Cena katalogowa: 960 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 960 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Kolumna prysznicowa YOSEMITE to nowoczesny i stylowy zestaw łazienkowy, w którym znajduje się solidna konstrukcja z drążkiem o okrągłym kształcie i chromowym kolorze. Całość w połączeniu z idealnie do niego dopasowanym wężem prysznicowym o długości 150cm wykonanym z PVC w kolorze chromu tworzą unikalne połączenie wytrzymałości i funkcjonalności. Drążek ma średnicę 22 mm i zakres regulacji wysokości od 87,2 cm do 114,2 cm. Kolumna prysznicowa YOSEMITE to najlepszy wybór dla tych, którzy szukają skutecznych i designerskich rozwiązań w wyposażeniu łazienki.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | yosemite |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Bez baterii |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Kod producenta: | SYSYOSEMITELUXCR |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 3.500 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


