Baner produktowy
Baner produktowy

kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną laveo pretto czarny plp_70ob

SKU: 100199757

Zdjęcie produktu
1/1

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO PRETTO o wysokości 149.5cm charakteryzuje się minimalistycznym wzornictwem, doskonale pasującym do każdego pomieszczenia łazienkowego, niezależnie od jego stylistyki. Powierzchnia produktu została pokryta matowym lakierem o głębokim, czarnym kolorze. Kolumna posiada także subtelną baterię natryskową o ergonomicznym, okrągłym pokrętle. Dzięki niemu idealnie dostosujesz odpowiednią temperaturę podczas kąpieli. Słuchawka posiada pojedynczy strumień mgiełki, który zapewnia poczucie orzeźwienia pod koniec użytkowania. Okrągła deszczownica dopełnia nowoczesny wygląd kolumny prysznicowej.

Szczegóły Produktu

Końcówka antyskrętna:

Tak

Typ produktu:

Kolumna prysznicowa

Dostawca:

Laveo

Gwarancja:

8 lat

Miejsce montażu:

Ścienne

Kolekcja:

Pretto

Kolor:

Czarny

Typ kolumny prysznicowej:

Z baterią mieszaczową

Bateria termostatyczna:

Nie

Regulacja wysokości deszczowni:

Tak

Ilość funkcji słuchawki prysznicowej:

1-funkcyjna

Rozmiar/średnica deszczowni:

25 cm

Styl:

Nowoczesny

Kod producenta:

PLP_70OB

Dokumenty techniczne

Opinie

kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną laveo pretto czarny plp_70ob

SKU: 100199757

1 449 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysyłka w ciągu 4 tygodnie

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta
Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU
Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ
Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE
Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ
Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.