kolumna prysznicowa laveo fino czarny mat pl2_70ox
Nr kat. 100266327

opis produktu
Nowoczesna KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO FINO PL2_70OX marki LAVEO z kolekcji FINO pozwoli na wykończenie Twojej łazienki. Dzięki niej stworzysz elegancką strefę prysznicową. Przeznaczona jest do montażu ściennego. Została wykończona w czarnym kolorze. KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO FINO PL2_70OX obejmuje: okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm, 3-funkcyjną słuchawkę prysznicową o wymiarach 26 x 12 cm (rodzaj strumienia – deszczowy, masujący, mieszany), drążek prysznicowy oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm z końcówką antyskrętną, która zapobiega jego skręcaniu się. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | Fino |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Bez baterii |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | PL2_70OX |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 97 X 35 X 8 CM |
| Waga brutto: | 2.935 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Nowoczesna KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO FINO PL2_70OX marki LAVEO z kolekcji FINO pozwoli na wykończenie Twojej łazienki. Dzięki niej stworzysz elegancką strefę prysznicową. Przeznaczona jest do montażu ściennego. Została wykończona w czarnym kolorze. KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO FINO PL2_70OX obejmuje: okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm, 3-funkcyjną słuchawkę prysznicową o wymiarach 26 x 12 cm (rodzaj strumienia – deszczowy, masujący, mieszany), drążek prysznicowy oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm z końcówką antyskrętną, która zapobiega jego skręcaniu się. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | Fino |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Bez baterii |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | PL2_70OX |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 97 X 35 X 8 CM |
| Waga brutto: | 2.935 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa laveo fino czarny mat pl2_70ox
Nr kat. 100266327
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Nowoczesna KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO FINO PL2_70OX marki LAVEO z kolekcji FINO pozwoli na wykończenie Twojej łazienki. Dzięki niej stworzysz elegancką strefę prysznicową. Przeznaczona jest do montażu ściennego. Została wykończona w czarnym kolorze. KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO FINO PL2_70OX obejmuje: okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm, 3-funkcyjną słuchawkę prysznicową o wymiarach 26 x 12 cm (rodzaj strumienia – deszczowy, masujący, mieszany), drążek prysznicowy oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm z końcówką antyskrętną, która zapobiega jego skręcaniu się. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | Fino |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Bez baterii |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | PL2_70OX |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 97 X 35 X 8 CM |
| Waga brutto: | 2.935 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


