kolumna prysznicowa kuchinox luga chrom połysk pgl_00ob
Nr kat. 100230153
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA KUCHINOX LUGA PGL_00OB z kolekcji LUGA wykończona jest powłoką chromowaną o gładkiej powierzchni z połyskiem. W skład KOLUMNY PRYSZNICOWEJ KUCHINOX LUGA PGL_00OB wchodzą: bateria dwuotworowa z tradycyjnym uchwytem w postaci okrągłego mieszacza, który posiada wygodne pióro ułatwiające ustawienie pożądanego strumienia i temperatury wody, deszczownica z regulowaną wysokością, rączka prysznicowa 3-funkcyjna (strumienie wody: deszcz, masaż, mieszany), drążek prysznicowy oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm z systemem antyskręt. System antykamień chroni przed gromadzeniem się osadów oraz ułatwia czyszczenie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Kuchinox |
|---|---|
| Kolekcja: | Luga |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Klasyczny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kod producenta: | PGL_00OB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 78 X 41 X 15 CM |
| Waga brutto: | 3.005 kg |
| Dostawca: | Kuchinox |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA bok@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA KUCHINOX LUGA PGL_00OB z kolekcji LUGA wykończona jest powłoką chromowaną o gładkiej powierzchni z połyskiem. W skład KOLUMNY PRYSZNICOWEJ KUCHINOX LUGA PGL_00OB wchodzą: bateria dwuotworowa z tradycyjnym uchwytem w postaci okrągłego mieszacza, który posiada wygodne pióro ułatwiające ustawienie pożądanego strumienia i temperatury wody, deszczownica z regulowaną wysokością, rączka prysznicowa 3-funkcyjna (strumienie wody: deszcz, masaż, mieszany), drążek prysznicowy oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm z systemem antyskręt. System antykamień chroni przed gromadzeniem się osadów oraz ułatwia czyszczenie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Kuchinox |
|---|---|
| Kolekcja: | Luga |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Klasyczny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kod producenta: | PGL_00OB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 78 X 41 X 15 CM |
| Waga brutto: | 3.005 kg |
| Dostawca: | Kuchinox |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA bok@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa kuchinox luga chrom połysk pgl_00ob
Nr kat. 100230153
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA KUCHINOX LUGA PGL_00OB z kolekcji LUGA wykończona jest powłoką chromowaną o gładkiej powierzchni z połyskiem. W skład KOLUMNY PRYSZNICOWEJ KUCHINOX LUGA PGL_00OB wchodzą: bateria dwuotworowa z tradycyjnym uchwytem w postaci okrągłego mieszacza, który posiada wygodne pióro ułatwiające ustawienie pożądanego strumienia i temperatury wody, deszczownica z regulowaną wysokością, rączka prysznicowa 3-funkcyjna (strumienie wody: deszcz, masaż, mieszany), drążek prysznicowy oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm z systemem antyskręt. System antykamień chroni przed gromadzeniem się osadów oraz ułatwia czyszczenie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Kuchinox |
|---|---|
| Kolekcja: | Luga |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Klasyczny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kod producenta: | PGL_00OB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 78 X 41 X 15 CM |
| Waga brutto: | 3.005 kg |
| Dostawca: | Kuchinox |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA bok@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


