kolumna prysznicowa excellent pi miedź szczotkowana arex.1281cb
Nr kat. 100472064


opis produktu
Kolumna Prysznicowa Excellent Pi Miedź Szczotkowana Arex.1281cb stanowi nowoczesne i eleganckie rozwiązanie do łazienki. Produkt przeznaczony jest do montażu ściennego, wykonany z wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość oraz niezawodność, wykończenie w kolorze szczotkowanej miedzi nadaje mu wyjątkowego charakteru, idealnie wpisując się w styl nowoczesnych wnętrz. Kolumna zapewniająca wygodne użytkowanie wyposażona jest w jednouchwytową baterię z mieszaczem oraz mechanicznym przełącznikiem funkcji, okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm z regulacją wysokości, 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową oraz wąż prysznicowy.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Kolekcja: | pi |
| Kolor: | Miedź |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | AREX.1281CB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 5.800 kg |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Kolumna Prysznicowa Excellent Pi Miedź Szczotkowana Arex.1281cb stanowi nowoczesne i eleganckie rozwiązanie do łazienki. Produkt przeznaczony jest do montażu ściennego, wykonany z wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość oraz niezawodność, wykończenie w kolorze szczotkowanej miedzi nadaje mu wyjątkowego charakteru, idealnie wpisując się w styl nowoczesnych wnętrz. Kolumna zapewniająca wygodne użytkowanie wyposażona jest w jednouchwytową baterię z mieszaczem oraz mechanicznym przełącznikiem funkcji, okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm z regulacją wysokości, 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową oraz wąż prysznicowy.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Kolekcja: | pi |
| Kolor: | Miedź |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | AREX.1281CB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 5.800 kg |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa excellent pi miedź szczotkowana arex.1281cb
Nr kat. 100472064
Cena katalogowa: 2 500 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 500 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Kolumna Prysznicowa Excellent Pi Miedź Szczotkowana Arex.1281cb stanowi nowoczesne i eleganckie rozwiązanie do łazienki. Produkt przeznaczony jest do montażu ściennego, wykonany z wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość oraz niezawodność, wykończenie w kolorze szczotkowanej miedzi nadaje mu wyjątkowego charakteru, idealnie wpisując się w styl nowoczesnych wnętrz. Kolumna zapewniająca wygodne użytkowanie wyposażona jest w jednouchwytową baterię z mieszaczem oraz mechanicznym przełącznikiem funkcji, okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm z regulacją wysokości, 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową oraz wąż prysznicowy.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Kolekcja: | pi |
| Kolor: | Miedź |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | AREX.1281CB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 5.800 kg |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


