kolumna prysznicowa deante boro chrom połysk ner_01rk
Nr kat. 100531666

opis produktu
Deszczownica składa się z kilku kluczowych elementów, które wspólnie tworzą idealne warunki do relaksującego prysznica. Na stalowym drążku umieszczona jest słuchawka prysznicowa wraz z wężem. Słuchawka, jak i głowica natryskowa, posiadają innowacyjny system Anti-calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia i ułatwia utrzymanie elementów w czystości. Mosiężna bateria jest solidna i trwała, zapewniając długotrwałe użytkowanie. Całość wykończona jest w eleganckim, błyszczącym chromie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | boro |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | NER_01RK |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | ABS |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 82 X 38 X 8 CM |
| Waga brutto: | 3.400 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Deszczownica składa się z kilku kluczowych elementów, które wspólnie tworzą idealne warunki do relaksującego prysznica. Na stalowym drążku umieszczona jest słuchawka prysznicowa wraz z wężem. Słuchawka, jak i głowica natryskowa, posiadają innowacyjny system Anti-calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia i ułatwia utrzymanie elementów w czystości. Mosiężna bateria jest solidna i trwała, zapewniając długotrwałe użytkowanie. Całość wykończona jest w eleganckim, błyszczącym chromie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | boro |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | NER_01RK |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | ABS |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 82 X 38 X 8 CM |
| Waga brutto: | 3.400 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa deante boro chrom połysk ner_01rk
Nr kat. 100531666
Cena katalogowa: 599 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 599 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Deszczownica składa się z kilku kluczowych elementów, które wspólnie tworzą idealne warunki do relaksującego prysznica. Na stalowym drążku umieszczona jest słuchawka prysznicowa wraz z wężem. Słuchawka, jak i głowica natryskowa, posiadają innowacyjny system Anti-calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia i ułatwia utrzymanie elementów w czystości. Mosiężna bateria jest solidna i trwała, zapewniając długotrwałe użytkowanie. Całość wykończona jest w eleganckim, błyszczącym chromie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | boro |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | NER_01RK |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | ABS |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 82 X 38 X 8 CM |
| Waga brutto: | 3.400 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


