kolumna prysznicowa cersanit mille chrom połysk s951-339
Nr kat. 100258971

opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA CERSANIT MILLE S951-339 to model z kolekcji baterii i natrysków chromowanych, który wyróżnia się połyskującym wykończeniem powierzchni. Nowoczesny zestaw prysznicowy posiada smukłą i minimalistyczną formę. Bateria montowana na ścianie została wyposażona w słuchawkę ze strumieniem deszczowym i punktowym mocowaniem przesuwnym, wąż o długości 150 cm, baterię mieszaczową z pojedynczym uchwytem i stałą wylewką, deszczownicę o regulowanej wysokości oraz drążek. Baterie i natryski Cersanit z kolekcji Mille objęte są 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Mille |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Prostokątny |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 20 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | S951-339 |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga brutto: | 4.370 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA CERSANIT MILLE S951-339 to model z kolekcji baterii i natrysków chromowanych, który wyróżnia się połyskującym wykończeniem powierzchni. Nowoczesny zestaw prysznicowy posiada smukłą i minimalistyczną formę. Bateria montowana na ścianie została wyposażona w słuchawkę ze strumieniem deszczowym i punktowym mocowaniem przesuwnym, wąż o długości 150 cm, baterię mieszaczową z pojedynczym uchwytem i stałą wylewką, deszczownicę o regulowanej wysokości oraz drążek. Baterie i natryski Cersanit z kolekcji Mille objęte są 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Mille |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Prostokątny |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 20 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | S951-339 |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga brutto: | 4.370 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa cersanit mille chrom połysk s951-339
Nr kat. 100258971
Cena katalogowa: 1 018 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 018 zł/szt
1 szt.
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA CERSANIT MILLE S951-339 to model z kolekcji baterii i natrysków chromowanych, który wyróżnia się połyskującym wykończeniem powierzchni. Nowoczesny zestaw prysznicowy posiada smukłą i minimalistyczną formę. Bateria montowana na ścianie została wyposażona w słuchawkę ze strumieniem deszczowym i punktowym mocowaniem przesuwnym, wąż o długości 150 cm, baterię mieszaczową z pojedynczym uchwytem i stałą wylewką, deszczownicę o regulowanej wysokości oraz drążek. Baterie i natryski Cersanit z kolekcji Mille objęte są 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Mille |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Prostokątny |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 20 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | S951-339 |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga brutto: | 4.370 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


