kinkiet savoy 106307 1xe27 led 3w chrom
Nr kat. 100406266
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 20 cm |
| Długość: | 25 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Prostokątne |
| Rodzaj gwintu: | E27+LED |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SAVOY |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 20 cm |
| Długość: | 25 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Prostokątne |
| Rodzaj gwintu: | E27+LED |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SAVOY |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet savoy 106307 1xe27 led 3w chrom
Nr kat. 100406266
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



