lampa podłogowa fogo gs-lwa-12w biała
Nr kat. 100508934
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Szerokość: | 45 cm |
| Długość: | 25 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Kolekcja: | Fogo |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Szerokość: | 45 cm |
| Długość: | 25 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Kolekcja: | Fogo |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa podłogowa fogo gs-lwa-12w biała
Nr kat. 100508934
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











