kinkiet disc 106154 1xe27 złoty
Nr kat. 100406265
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 18 cm |
| Długość: | 8.60 cm |
| Wysokość: | 18 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Mosiądz |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DISC |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 18 cm |
| Długość: | 8.60 cm |
| Wysokość: | 18 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Mosiądz |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DISC |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet disc 106154 1xe27 złoty
Nr kat. 100406265
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






