kinkiet cuarto gu10 biały
Nr kat. 100547267
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 27 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 7 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CUARTO |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 27 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 7 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CUARTO |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet cuarto gu10 biały
Nr kat. 100547267
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



