kinkiet beside 108255 2xg9 gu10 czarny
Nr kat. 100406309
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 36 cm |
| Długość: | 12 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | G9+G10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 20 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BESIDE |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 36 cm |
| Długość: | 12 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | G9+G10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 20 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BESIDE |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet beside 108255 2xg9 gu10 czarny
Nr kat. 100406309
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




