kabina prysznicowa walk-in deante prizma 100x195 przesuwna stal szczotkowana ktj_f30r
Nr kat. 100446777
opis produktu
Ścianka prysznicowa Prizma doskonale współgra z nowoczesnymi projektami łazienek, oferując funkcjonalność i optymalne wykorzystanie przestrzeni nawet w kompaktowych pomieszczeniach. Wyrafinowane wykończenie w stali szczotkowanej dodaje ściance Prizma unikatowego charakteru, tworząc spójny wygląd w połączeniu z armaturą w tym samym kolorze. Użycie wytrzymałego szkła hartowanego zapewnia bezpieczeństwo i trwałość. Dodatkowo, innowacyjna powłoka hydrofobowa Active-cover ułatwia czyszczenie ścianki i zapobiega osadzaniu się kamienia. W zestawie znajdują się dwa relingi – krótki i długi. Przy dodawaniu dodatkowych elementów do swojej konfiguracji (drzwi plus drzwi lub drzwi plus ścianka) nie zapomnij sprawdzić wymiarów wejścia na rysunku technicznym. Masz wtedy pewność, że wszystko będzie idealnie dopasowane.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | PRIZMA |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych kolorach |
| Symbol producenta: | KTJ_F30R |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Ścianka prysznicowa Prizma doskonale współgra z nowoczesnymi projektami łazienek, oferując funkcjonalność i optymalne wykorzystanie przestrzeni nawet w kompaktowych pomieszczeniach. Wyrafinowane wykończenie w stali szczotkowanej dodaje ściance Prizma unikatowego charakteru, tworząc spójny wygląd w połączeniu z armaturą w tym samym kolorze. Użycie wytrzymałego szkła hartowanego zapewnia bezpieczeństwo i trwałość. Dodatkowo, innowacyjna powłoka hydrofobowa Active-cover ułatwia czyszczenie ścianki i zapobiega osadzaniu się kamienia. W zestawie znajdują się dwa relingi – krótki i długi. Przy dodawaniu dodatkowych elementów do swojej konfiguracji (drzwi plus drzwi lub drzwi plus ścianka) nie zapomnij sprawdzić wymiarów wejścia na rysunku technicznym. Masz wtedy pewność, że wszystko będzie idealnie dopasowane.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | PRIZMA |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych kolorach |
| Symbol producenta: | KTJ_F30R |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa walk-in deante prizma 100x195 przesuwna stal szczotkowana ktj_f30r
Nr kat. 100446777
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











