kabina prysznicowa new trendy prime 160x70 prostokątna czarna prawa d-0329a/d-0127b
Nr kat. 100240673
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA PRIME 160X70X200 NEW TRENDY D-0329A/D-0127B to odpowiadająca współczesnym tendencjom w modzie kabina prostokątna utrzymana w industrialnym stylu, której transparentne i przejrzyste szkło kontrastuje z czarnymi profilami i uchwytem. Kabina z drzwiami przesuwnymi przeznaczona do łazienek w stylu loft, skandynawskim i nowoczesnym sprawdzi się w montażu na posadzce oraz brodziku wpuszczonym w podłoże. Model dostępny w wielu rozmiarach mierzy 70 cm szerokości, 160 cm długości oraz 200 cm wysokości. Kabinę New Trendy wyróżnia wysokiej jakości szkło o grubości 6 mm, które zapewnia łatwość pielęgnacji oraz odporność na szkodliwe działanie czynników mechanicznych.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 160 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 72.43 kg |
| Symbol producenta: | D-0329A/D-0127B |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA PRIME 160X70X200 NEW TRENDY D-0329A/D-0127B to odpowiadająca współczesnym tendencjom w modzie kabina prostokątna utrzymana w industrialnym stylu, której transparentne i przejrzyste szkło kontrastuje z czarnymi profilami i uchwytem. Kabina z drzwiami przesuwnymi przeznaczona do łazienek w stylu loft, skandynawskim i nowoczesnym sprawdzi się w montażu na posadzce oraz brodziku wpuszczonym w podłoże. Model dostępny w wielu rozmiarach mierzy 70 cm szerokości, 160 cm długości oraz 200 cm wysokości. Kabinę New Trendy wyróżnia wysokiej jakości szkło o grubości 6 mm, które zapewnia łatwość pielęgnacji oraz odporność na szkodliwe działanie czynników mechanicznych.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 160 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 72.43 kg |
| Symbol producenta: | D-0329A/D-0127B |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy prime 160x70 prostokątna czarna prawa d-0329a/d-0127b
Nr kat. 100240673
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









