kabina prysznicowa new trendy prime 90x100 prostokątna przyścienna chrom prawa k-1524
Nr kat. 100432837
opis produktu
Kabina Prysznicowa New Trendy Prime 90x100 Prostokątna Przyścienna Chrom Prawa K-1524 to praktyczne, jak również stylowe rozwiązanie do nowoczesnej łazienki. Jej prostokątny kształt o wymiarach 90 x 100 cm zapewnia komfortowe warunki podczas kąpieli, przesuwne drzwi ułatwiają dostęp nie zajmując dodatkowej przestrzeni. Wykonana z transparentnego szkła o grubości 6 mm prezentuje się stylowo, a także zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Specjalna powłoka zastosowana na szkle ułatwia czyszczenie kabiny, profile w kolorze chromu dodają wnętrzu subtelnej elegancji. Kabina wyposażona jest w regulację przyścienną, która umożliwia precyzyjne dopasowanie jej do ścian, może być również montowana z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 88 kg |
| Symbol producenta: | K-1524 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kabina Prysznicowa New Trendy Prime 90x100 Prostokątna Przyścienna Chrom Prawa K-1524 to praktyczne, jak również stylowe rozwiązanie do nowoczesnej łazienki. Jej prostokątny kształt o wymiarach 90 x 100 cm zapewnia komfortowe warunki podczas kąpieli, przesuwne drzwi ułatwiają dostęp nie zajmując dodatkowej przestrzeni. Wykonana z transparentnego szkła o grubości 6 mm prezentuje się stylowo, a także zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Specjalna powłoka zastosowana na szkle ułatwia czyszczenie kabiny, profile w kolorze chromu dodają wnętrzu subtelnej elegancji. Kabina wyposażona jest w regulację przyścienną, która umożliwia precyzyjne dopasowanie jej do ścian, może być również montowana z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 88 kg |
| Symbol producenta: | K-1524 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy prime 90x100 prostokątna przyścienna chrom prawa k-1524
Nr kat. 100432837
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








