kabina prysznicowa new trendy prime 160x90 prostokątna złota d-0432a/d-0224b
Nr kat. 100433052
opis produktu
Nowoczesna Kabina Prysznicowa New Trendy Prime 160x90 Prostokątna Złota Uniwersalna D-0432a/D-0224b to styl i funkcjonalność w jednym produkcie, który znakomicie odmienia łazienkę. Kabina ma prostokątny kształt, wymiary 160 x 90 cm i wyposażona jest w przesuwne drzwi. Wykonana z przezroczystego szkła o grubości 6 mm gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Zastosowane szkło pokryte jest specjalną powłoką ułatwiającą czyszczenie kabiny, profile w eleganckim złotym kolorze nadają jej wyjątkowego akcentu. Dzięki regulacji przyściennej kabina doskonale dopasowuje się do ścian, może być również montowana z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 80 kg |
| Symbol producenta: | D-0432A/D-0224B |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesna Kabina Prysznicowa New Trendy Prime 160x90 Prostokątna Złota Uniwersalna D-0432a/D-0224b to styl i funkcjonalność w jednym produkcie, który znakomicie odmienia łazienkę. Kabina ma prostokątny kształt, wymiary 160 x 90 cm i wyposażona jest w przesuwne drzwi. Wykonana z przezroczystego szkła o grubości 6 mm gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Zastosowane szkło pokryte jest specjalną powłoką ułatwiającą czyszczenie kabiny, profile w eleganckim złotym kolorze nadają jej wyjątkowego akcentu. Dzięki regulacji przyściennej kabina doskonale dopasowuje się do ścian, może być również montowana z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 80 kg |
| Symbol producenta: | D-0432A/D-0224B |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy prime 160x90 prostokątna złota d-0432a/d-0224b
Nr kat. 100433052
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








