kabina prysznicowa new trendy prime 160x70 prostokątna przyścienna chrom lewa k-0836
Nr kat. 100432731
opis produktu
Kabina Prysznicowa New Trendy Prime 160x70 Prostokątna Przyścienna Chrom Lewa K-0836 jest niezawodnym wyposażeniem nowoczesnej łazienki, łączącym komfort, estetykę i funkcjonalność. Ma prostokątny kształt o wymiarach 160 x 70 cm oraz praktyczne przesuwne drzwi. Wykonana z przezroczystego szkła o grubości 6 mm gwarantuje trwałość, solidność i bezpieczeństwo użytkowania. Specjalna powłoka zastosowana na szkle ułatwia jej czyszczenie, a wykończenie profili w kolorze chromu dodaje stylu. Regulacja przyścienna umożliwia wygodne dopasowanie kabiny do ścian, istnieje także możliwość montażu kabiny z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 70 cm |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 97 kg |
| Symbol producenta: | K-0836 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kabina Prysznicowa New Trendy Prime 160x70 Prostokątna Przyścienna Chrom Lewa K-0836 jest niezawodnym wyposażeniem nowoczesnej łazienki, łączącym komfort, estetykę i funkcjonalność. Ma prostokątny kształt o wymiarach 160 x 70 cm oraz praktyczne przesuwne drzwi. Wykonana z przezroczystego szkła o grubości 6 mm gwarantuje trwałość, solidność i bezpieczeństwo użytkowania. Specjalna powłoka zastosowana na szkle ułatwia jej czyszczenie, a wykończenie profili w kolorze chromu dodaje stylu. Regulacja przyścienna umożliwia wygodne dopasowanie kabiny do ścian, istnieje także możliwość montażu kabiny z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Prime |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 70 cm |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 97 kg |
| Symbol producenta: | K-0836 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy prime 160x70 prostokątna przyścienna chrom lewa k-0836
Nr kat. 100432731
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



