kabina prysznicowa new trendy new corrina 130x80 prostokątna przyścienna chrom transparentne uniwersalna k-0573
Nr kat. 100465815
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | New Corrina |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 130 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 87 kg |
| Symbol producenta: | K-0573 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | New Corrina |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 130 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 87 kg |
| Symbol producenta: | K-0573 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy new corrina 130x80 prostokątna przyścienna chrom transparentne uniwersalna k-0573
Nr kat. 100465815
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






