kabina prysznicowa new komfort 90x90x195
Nr kat. 100155407

opis produktu
Nowoczesny projekt kabiny prysznicowej NEW KOMFORT powoduje, że wyróżnia się wśród innych kabin. Pasować będzie do nowoczesnych wnętrz, gdzie powtarzać się będą czarne elementy. Dzięki temu całe wnętrze będzie spójną kompozycją. Wymiary kabiny 90 × 90 cm dbają o komfortową przestrzeń w czasie kąpieli nawet po wstawieniu krzesełka, uchwytu czy półek na kosmetyki. Kabina posiada uchylne drzwi i wygodne uchwyty, które zapewniają łatwe wejście i wyjście z kabiny, a dokładnie dopasowane uszczelki, chronią łazienkę przed zachlapaniem. Dostawca New Trendy zapewnia na swój produkt aż 3 lata gwarancji.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny półokrągłe |
|---|---|
| Kolekcja: | New Komfort |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Półokrągły |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 50.53 kg |
| Symbol producenta: | K-0469 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Nowoczesny projekt kabiny prysznicowej NEW KOMFORT powoduje, że wyróżnia się wśród innych kabin. Pasować będzie do nowoczesnych wnętrz, gdzie powtarzać się będą czarne elementy. Dzięki temu całe wnętrze będzie spójną kompozycją. Wymiary kabiny 90 × 90 cm dbają o komfortową przestrzeń w czasie kąpieli nawet po wstawieniu krzesełka, uchwytu czy półek na kosmetyki. Kabina posiada uchylne drzwi i wygodne uchwyty, które zapewniają łatwe wejście i wyjście z kabiny, a dokładnie dopasowane uszczelki, chronią łazienkę przed zachlapaniem. Dostawca New Trendy zapewnia na swój produkt aż 3 lata gwarancji.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny półokrągłe |
|---|---|
| Kolekcja: | New Komfort |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Półokrągły |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 50.53 kg |
| Symbol producenta: | K-0469 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new komfort 90x90x195
Nr kat. 100155407
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Nowoczesny projekt kabiny prysznicowej NEW KOMFORT powoduje, że wyróżnia się wśród innych kabin. Pasować będzie do nowoczesnych wnętrz, gdzie powtarzać się będą czarne elementy. Dzięki temu całe wnętrze będzie spójną kompozycją. Wymiary kabiny 90 × 90 cm dbają o komfortową przestrzeń w czasie kąpieli nawet po wstawieniu krzesełka, uchwytu czy półek na kosmetyki. Kabina posiada uchylne drzwi i wygodne uchwyty, które zapewniają łatwe wejście i wyjście z kabiny, a dokładnie dopasowane uszczelki, chronią łazienkę przed zachlapaniem. Dostawca New Trendy zapewnia na swój produkt aż 3 lata gwarancji.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny półokrągłe |
|---|---|
| Kolekcja: | New Komfort |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Półokrągły |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 50.53 kg |
| Symbol producenta: | K-0469 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


