kabina prysznicowa new trendy new corrina 110x90 prostokątna chrom transparentne uniwersalna d-0182a/d-0079b
Nr kat. 100163931
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA 90X110 NEW TRENDY CORRINA charakteryzuje się trwałością i wysoką jakością wykonania. Hartowane szkło o grubości 6mm zostało pokryte mikrocząsteczkową powłoką ochronną ActiveShield. Tym samym wyróżnia się odpornością na czynniki związane z codziennym użytkowaniem. Pojedyncze drzwi przesuwne wyposażono w trwały system jezdny z wypinanymi rolkami dolnymi. Prezentowany model posiada również regulowane profile przyścienne, które niwelują krzywiznę ściany, pozwalając na lepsze dopasowanie prostokątnej kabiny do swojej łazienki. Elegancki design produktu podkreślają chromowane wykończenia detali i innych elementów.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | New Corrina |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 110 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 66.09 kg |
| Symbol producenta: | D-0182A/D-0079B |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA 90X110 NEW TRENDY CORRINA charakteryzuje się trwałością i wysoką jakością wykonania. Hartowane szkło o grubości 6mm zostało pokryte mikrocząsteczkową powłoką ochronną ActiveShield. Tym samym wyróżnia się odpornością na czynniki związane z codziennym użytkowaniem. Pojedyncze drzwi przesuwne wyposażono w trwały system jezdny z wypinanymi rolkami dolnymi. Prezentowany model posiada również regulowane profile przyścienne, które niwelują krzywiznę ściany, pozwalając na lepsze dopasowanie prostokątnej kabiny do swojej łazienki. Elegancki design produktu podkreślają chromowane wykończenia detali i innych elementów.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | New Corrina |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 110 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 66.09 kg |
| Symbol producenta: | D-0182A/D-0079B |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy new corrina 110x90 prostokątna chrom transparentne uniwersalna d-0182a/d-0079b
Nr kat. 100163931
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







