kabina prysznicowa besco modern 80x80x165 kwadratowa uniwersalna chrom połysk transparentne mk-80-165-c
Nr kat. 100346664
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Modern |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 165 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 41 kg |
| Symbol producenta: | MK-80-165-C |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Modern |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 165 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 41 kg |
| Symbol producenta: | MK-80-165-C |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa besco modern 80x80x165 kwadratowa uniwersalna chrom połysk transparentne mk-80-165-c
Nr kat. 100346664
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




