kabina prysznicowa cersanit larga 90x90x195 kwadratowa prawa czarny transparentne s601-219
Nr kat. 100467223
opis produktu
Kabina prysznicowa Cersanit Larga 90x90x195 kwadratowa prawa czarny transparentne S601-219 to propozycja dedykowana między innymi łazienkom w stylu nowoczesnym, skandynawskim, loft i eklektycznym. Prezentowana kabina z drzwiami uchylnymi występuje w wariancie prawostronnym. Model z kolekcji Larga producenta Cersanit charakteryzują czarne profile i wysokiej jakości przeszklenie, które pokrywa powłoka ułatwiająca pielęgnację. Model o wymiarach 90 cm szerokości, 90 cm głębokości oraz 195 cm wysokości objęty jest 5-letnią gwarancją producenta. Produkt wykazuje właściwości odporne na szkodliwe działanie czynników mechanicznych.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 64 kg |
| Symbol producenta: | S601-219 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kabina prysznicowa Cersanit Larga 90x90x195 kwadratowa prawa czarny transparentne S601-219 to propozycja dedykowana między innymi łazienkom w stylu nowoczesnym, skandynawskim, loft i eklektycznym. Prezentowana kabina z drzwiami uchylnymi występuje w wariancie prawostronnym. Model z kolekcji Larga producenta Cersanit charakteryzują czarne profile i wysokiej jakości przeszklenie, które pokrywa powłoka ułatwiająca pielęgnację. Model o wymiarach 90 cm szerokości, 90 cm głębokości oraz 195 cm wysokości objęty jest 5-letnią gwarancją producenta. Produkt wykazuje właściwości odporne na szkodliwe działanie czynników mechanicznych.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 64 kg |
| Symbol producenta: | S601-219 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa cersanit larga 90x90x195 kwadratowa prawa czarny transparentne s601-219
Nr kat. 100467223
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





