kabina prysznicowa alta 80x80x195
Nr kat. 100181513

opis produktu
Trójścienna KABINA PRYSZNICOWA 80X80 NEW TRENDY ALTA to niezwykle atrakcyjny model, który stworzy w Twojej łazience unikalną atmosferę. Piękne detale, profile i inne elementy zostały pokryte chromowanym kolorem o wysokim połysku. Do produkcji prezentowanego modelu wykorzystano wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 6mm. Tym samym charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na czynniki codziennego użytkowania. Zastosowanie mosiężnych zawiasów oraz rolek poruszających się w bieżni w pojedynczych drzwiach składanych gwarantuje, że wejście do kwadratowej kabiny będzie komfortowe. Produkt posiada także uszczelki magnetyczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Alta |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Trójścienny |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylno-składane |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 80.59 kg |
| Symbol producenta: | K-0444 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Trójścienna KABINA PRYSZNICOWA 80X80 NEW TRENDY ALTA to niezwykle atrakcyjny model, który stworzy w Twojej łazience unikalną atmosferę. Piękne detale, profile i inne elementy zostały pokryte chromowanym kolorem o wysokim połysku. Do produkcji prezentowanego modelu wykorzystano wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 6mm. Tym samym charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na czynniki codziennego użytkowania. Zastosowanie mosiężnych zawiasów oraz rolek poruszających się w bieżni w pojedynczych drzwiach składanych gwarantuje, że wejście do kwadratowej kabiny będzie komfortowe. Produkt posiada także uszczelki magnetyczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Alta |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Trójścienny |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylno-składane |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 80.59 kg |
| Symbol producenta: | K-0444 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa alta 80x80x195
Nr kat. 100181513
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Trójścienna KABINA PRYSZNICOWA 80X80 NEW TRENDY ALTA to niezwykle atrakcyjny model, który stworzy w Twojej łazience unikalną atmosferę. Piękne detale, profile i inne elementy zostały pokryte chromowanym kolorem o wysokim połysku. Do produkcji prezentowanego modelu wykorzystano wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 6mm. Tym samym charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na czynniki codziennego użytkowania. Zastosowanie mosiężnych zawiasów oraz rolek poruszających się w bieżni w pojedynczych drzwiach składanych gwarantuje, że wejście do kwadratowej kabiny będzie komfortowe. Produkt posiada także uszczelki magnetyczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Alta |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Trójścienny |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylno-składane |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 80.59 kg |
| Symbol producenta: | K-0444 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


