gres dorado stone lappato rect 59,8x59,8 arte
Nr kat. 100307097
opis produktu
GRES 59,8X59,8 INDIANA GREY MAT ARTE to wysokiej jakości element wykończeniowy, który zapewni elegancki wystrój. Jest to płytka przeznaczona do układania na podłodze lub na ścianach. Ma kształt kwadratu. Jej długość to 59,8 cm, a szerokość 59,8 cm. Swoje miejsce odnajdzie w kuchni czy w salonie. Należy do kolekcji Dorado Stone. GRES 59,8X59,8 INDIANA GREY MAT doskonale imituje kamień. Jest rektyfikowany. Oznacza to, że po ułożeniu i zastosowaniu minimalnej ilości fugi pomiędzy płytkami uzyskasz efekt gładkiej i jednolitej powierzchni. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt GRES 59,8X59,8 INDIANA GREY MAT ARTE.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.43 m2 |
| Dostawca: | ARTE Tubądzin |
| Kolekcja: | Dorado Stone |
| Długość: | 0.6 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 0.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Lappato |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
GRES 59,8X59,8 INDIANA GREY MAT ARTE to wysokiej jakości element wykończeniowy, który zapewni elegancki wystrój. Jest to płytka przeznaczona do układania na podłodze lub na ścianach. Ma kształt kwadratu. Jej długość to 59,8 cm, a szerokość 59,8 cm. Swoje miejsce odnajdzie w kuchni czy w salonie. Należy do kolekcji Dorado Stone. GRES 59,8X59,8 INDIANA GREY MAT doskonale imituje kamień. Jest rektyfikowany. Oznacza to, że po ułożeniu i zastosowaniu minimalnej ilości fugi pomiędzy płytkami uzyskasz efekt gładkiej i jednolitej powierzchni. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt GRES 59,8X59,8 INDIANA GREY MAT ARTE.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.43 m2 |
| Dostawca: | ARTE Tubądzin |
| Kolekcja: | Dorado Stone |
| Długość: | 0.6 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 0.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Lappato |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres dorado stone lappato rect 59,8x59,8 arte
Nr kat. 100307097
Zobacz inne z kolekcji



