gres candy gptu 607 light grey lappato rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100340649
Szczegóły Produktu
| Grubość płytki: | 8 mm |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące beton |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 59.8 cm |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Grubość płytki: | 8 mm |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące beton |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 59.8 cm |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres candy gptu 607 light grey lappato rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100340649
Niezbędne do montażu







