dywan shaggy glossy antracite
Nr kat. 100168705
opis produktu
Piękny dywan GLOSSY ANTRACITE to propozycja dla osób ceniących bardzo przyjemne struktury w swoim nowoczesnym wnętrzu. Model ten charakteryzuje się ciemnoszarym kolorem i wysokim runem typu shaggy. To właśnie ta struktura sprawi, iż wnętrze będzie wydawać się bardziej miłe i ciepłe, ten efekt szczególnie doceniony zostanie w sypialni oraz salonie. Za miękkość i wytrzymałość dywanu odpowiadają włókna poliestrowe, z których tkane jest runo. Materiał ten jest bezpieczny dla alergików oraz niezwykle prosty w czyszczeniu i odkurzaniu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarne |
| Wysokość runa: | 70 mm |
| Waga całkowita: | 2650 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.20 x 1.70 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Piękny dywan GLOSSY ANTRACITE to propozycja dla osób ceniących bardzo przyjemne struktury w swoim nowoczesnym wnętrzu. Model ten charakteryzuje się ciemnoszarym kolorem i wysokim runem typu shaggy. To właśnie ta struktura sprawi, iż wnętrze będzie wydawać się bardziej miłe i ciepłe, ten efekt szczególnie doceniony zostanie w sypialni oraz salonie. Za miękkość i wytrzymałość dywanu odpowiadają włókna poliestrowe, z których tkane jest runo. Materiał ten jest bezpieczny dla alergików oraz niezwykle prosty w czyszczeniu i odkurzaniu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarne |
| Wysokość runa: | 70 mm |
| Waga całkowita: | 2650 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.20 x 1.70 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy glossy antracite
Nr kat. 100168705
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



