glazura italian stucco beige glossy rectified 29x89 opoczno
Nr kat. 100317263



opis produktu
Uwielbiasz elementy wykończeniowe, które wprowadzają do wnętrza delikatność? W takim razie GLAZURA ITALIAN STUCCO BEIGE GLOSSY RECT 29X89 OPOCZNO to świetna propozycja dla Ciebie. Jest to płytka przeznaczona do układania na ścianach. Ma kształt prostokąta. Jej długość to 89 cm, a szerokość 29 cm. Jej grubość to 11 mm. Posiada gładkie wykończenie w połysku. Należy do kolekcji Italian Stucco. GLAZURA ITALIAN STUCCO BEIGE GLOSSY RECT 29X89 OPOCZNO jest rektyfikowana. Oznacza to, że po ułożeniu i zastosowaniu minimalnej ilości fugi pomiędzy płytkami uzyskasz efekt gładkiej i jednolitej powierzchni. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt GLAZURA ITALIAN STUCCO BEIGE GLOSSY RECT 29X89 OPOCZNO.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.29 m2 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Italian Stucco |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Uwielbiasz elementy wykończeniowe, które wprowadzają do wnętrza delikatność? W takim razie GLAZURA ITALIAN STUCCO BEIGE GLOSSY RECT 29X89 OPOCZNO to świetna propozycja dla Ciebie. Jest to płytka przeznaczona do układania na ścianach. Ma kształt prostokąta. Jej długość to 89 cm, a szerokość 29 cm. Jej grubość to 11 mm. Posiada gładkie wykończenie w połysku. Należy do kolekcji Italian Stucco. GLAZURA ITALIAN STUCCO BEIGE GLOSSY RECT 29X89 OPOCZNO jest rektyfikowana. Oznacza to, że po ułożeniu i zastosowaniu minimalnej ilości fugi pomiędzy płytkami uzyskasz efekt gładkiej i jednolitej powierzchni. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt GLAZURA ITALIAN STUCCO BEIGE GLOSSY RECT 29X89 OPOCZNO.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.29 m2 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Italian Stucco |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura italian stucco beige glossy rectified 29x89 opoczno
Nr kat. 100317263
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Uwielbiasz elementy wykończeniowe, które wprowadzają do wnętrza delikatność? W takim razie GLAZURA ITALIAN STUCCO BEIGE GLOSSY RECT 29X89 OPOCZNO to świetna propozycja dla Ciebie. Jest to płytka przeznaczona do układania na ścianach. Ma kształt prostokąta. Jej długość to 89 cm, a szerokość 29 cm. Jej grubość to 11 mm. Posiada gładkie wykończenie w połysku. Należy do kolekcji Italian Stucco. GLAZURA ITALIAN STUCCO BEIGE GLOSSY RECT 29X89 OPOCZNO jest rektyfikowana. Oznacza to, że po ułożeniu i zastosowaniu minimalnej ilości fugi pomiędzy płytkami uzyskasz efekt gładkiej i jednolitej powierzchni. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt GLAZURA ITALIAN STUCCO BEIGE GLOSSY RECT 29X89 OPOCZNO.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.29 m2 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Italian Stucco |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


