front niski 3/4 vesti typ 84 jasny szary 5003063/szk
Nr kat. 100454864
opis produktu
Front niski 3/4 Vesti Typ 84 jasny szary 5003063/SZK to stylowy element uzupełniający system meblowy Vesti, przeznaczony do zabudowy funkcjonalnych przestrzeni przechowywania. Wykonany z trwałej płyty foliowanej o grubości 1,8 cm, charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i matowym wykończeniem w delikatnym odcieniu szarości. Dzięki wymiarom 45,3 cm szerokości oraz 151,4 cm wysokości doskonale sprawdza się jako front wąskich modułów szafkowych, nadając im uporządkowany, harmonijny wygląd. Subtelna kolorystyka idealnie pasuje do wnętrz utrzymanych we współczesnej estetyce, minimalistycznym lub skandynawskim, niezależnie od tego, czy jest to garderoba, sypialnia, przedpokój czy spiżarnia. Montaż produktu można przeprowadzić samodzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Front szafy |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 45.3 cm |
| Wysokość: | 151.4 cm |
| Głębokość: | 1.8 cm |
| Kolor frontu: | Jasny szary |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Front niski 3/4 Vesti Typ 84 jasny szary 5003063/SZK to stylowy element uzupełniający system meblowy Vesti, przeznaczony do zabudowy funkcjonalnych przestrzeni przechowywania. Wykonany z trwałej płyty foliowanej o grubości 1,8 cm, charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i matowym wykończeniem w delikatnym odcieniu szarości. Dzięki wymiarom 45,3 cm szerokości oraz 151,4 cm wysokości doskonale sprawdza się jako front wąskich modułów szafkowych, nadając im uporządkowany, harmonijny wygląd. Subtelna kolorystyka idealnie pasuje do wnętrz utrzymanych we współczesnej estetyce, minimalistycznym lub skandynawskim, niezależnie od tego, czy jest to garderoba, sypialnia, przedpokój czy spiżarnia. Montaż produktu można przeprowadzić samodzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Front szafy |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 45.3 cm |
| Wysokość: | 151.4 cm |
| Głębokość: | 1.8 cm |
| Kolor frontu: | Jasny szary |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
front niski 3/4 vesti typ 84 jasny szary 5003063/szk
Nr kat. 100454864
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



