front niski 3/4 vesti typ 84 antracyt 5003063/aetk
Nr kat. 100454862
opis produktu
Front niski 3/4 Vesti Typ 84 antracyt 5003063/AETK to elegancki i nowoczesny element systemu meblowego Vesti, który doskonale uzupełni zabudowę szafy lub garderoby. Wykonany z foliowanej płyty o grubości 1,8 cm, w jednolitym, matowym odcieniu antracytu, zachwyca swoją minimalistyczną formą i uniwersalnym stylem. Jego wymiary – 45,3 cm szerokości oraz 151,4 cm wysokości – pozwalają na zastosowanie zarówno w większych szafach, jak i wąskich modułach przechowywania. Front idealnie nadaje się do wnętrz urządzonych we współczesnej estetyce, loftowym czy industrialnym, doskonale komponując się z chłodnymi barwami i metalowymi akcentami. Może być wykorzystany w aranżacjach sypialni, garderoby, spiżarni lub przedpokoju, zapewniając spójną i estetyczną zabudowę. Montaż produktu można przeprowadzić samodzielnie.
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Vesti
Szafy do garderoby
Szafy uchylne
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
Do przedpokoju
Do sypialni
Szafy grafitowe
Do garderoby
Do sypialni
Nowoczesny
Do spiżarni
Do przedpokoju
Uchylne
Do garderoby
Do spiżarni
Grafitowe
Vesti
Vesti
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Front szafy |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 45.3 cm |
| Wysokość: | 151.4 cm |
| Głębokość: | 1.8 cm |
| Kolor frontu: | Antracyt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Front niski 3/4 Vesti Typ 84 antracyt 5003063/AETK to elegancki i nowoczesny element systemu meblowego Vesti, który doskonale uzupełni zabudowę szafy lub garderoby. Wykonany z foliowanej płyty o grubości 1,8 cm, w jednolitym, matowym odcieniu antracytu, zachwyca swoją minimalistyczną formą i uniwersalnym stylem. Jego wymiary – 45,3 cm szerokości oraz 151,4 cm wysokości – pozwalają na zastosowanie zarówno w większych szafach, jak i wąskich modułach przechowywania. Front idealnie nadaje się do wnętrz urządzonych we współczesnej estetyce, loftowym czy industrialnym, doskonale komponując się z chłodnymi barwami i metalowymi akcentami. Może być wykorzystany w aranżacjach sypialni, garderoby, spiżarni lub przedpokoju, zapewniając spójną i estetyczną zabudowę. Montaż produktu można przeprowadzić samodzielnie.
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Vesti
Szafy do garderoby
Szafy uchylne
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
Do przedpokoju
Do sypialni
Szafy grafitowe
Do garderoby
Do sypialni
Nowoczesny
Do spiżarni
Do przedpokoju
Uchylne
Do garderoby
Do spiżarni
Grafitowe
Vesti
Vesti
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Front szafy |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 45.3 cm |
| Wysokość: | 151.4 cm |
| Głębokość: | 1.8 cm |
| Kolor frontu: | Antracyt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
front niski 3/4 vesti typ 84 antracyt 5003063/aetk
Nr kat. 100454862
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



