front niski 3/4 vesti typ 84 biały 5003063/bip
Nr kat. 100454863
opis produktu
Front niski 3/4 Vesti Typ 84 biały 5003063/BIP to uniwersalny i elegancki element systemu meblowego Vesti, zaprojektowany z myślą o nowoczesnych aranżacjach przestrzeni do przechowywania. Wykonany z trwałej płyty foliowanej o grubości 1,8 cm, front wyróżnia się gładką, jednolitą powierzchnią w klasycznym białym kolorze, który dodaje lekkości i wizualnej świeżości wnętrzu. Jego rozmiary – 45,3 cm szerokości oraz 151,4 cm wysokości – pozwalają na funkcjonalne zastosowanie zarówno w wąskich szafach, jak i jako część większych modułów. Produkt świetnie sprawdzi się w garderobie, sypialni, przedpokoju lub spiżarni, harmonizując z wystrojem nowoczesnym, skandynawskim czy minimalistycznym. Przeznaczony do samodzielnego montażu, stanowi doskonałe uzupełnienie praktycznych zabudów w całej przestrzeni mieszkalnej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Front szafy |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 45.3 cm |
| Wysokość: | 151.4 cm |
| Głębokość: | 1.8 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Front niski 3/4 Vesti Typ 84 biały 5003063/BIP to uniwersalny i elegancki element systemu meblowego Vesti, zaprojektowany z myślą o nowoczesnych aranżacjach przestrzeni do przechowywania. Wykonany z trwałej płyty foliowanej o grubości 1,8 cm, front wyróżnia się gładką, jednolitą powierzchnią w klasycznym białym kolorze, który dodaje lekkości i wizualnej świeżości wnętrzu. Jego rozmiary – 45,3 cm szerokości oraz 151,4 cm wysokości – pozwalają na funkcjonalne zastosowanie zarówno w wąskich szafach, jak i jako część większych modułów. Produkt świetnie sprawdzi się w garderobie, sypialni, przedpokoju lub spiżarni, harmonizując z wystrojem nowoczesnym, skandynawskim czy minimalistycznym. Przeznaczony do samodzielnego montażu, stanowi doskonałe uzupełnienie praktycznych zabudów w całej przestrzeni mieszkalnej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Front szafy |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 45.3 cm |
| Wysokość: | 151.4 cm |
| Głębokość: | 1.8 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
front niski 3/4 vesti typ 84 biały 5003063/bip
Nr kat. 100454863
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



