wykładzina dywanowa fortesse jasnoszary 4m
Nr kat. 100094916
opis produktu
Wykładzina dywanowa Fortesse jasnoszary 4m to propozycja utrzymana w naturalnym i ponadczasowym odcieniu, który zdobi drobny i neutralny wzór. Powyższa wykładzina welurowa o gęstym tkaniu zapewnia przyjemne w dotyku oraz sprężyste runo. Wykonana z poliamidu, wykazuje szereg praktycznych cech – w tym właściwości antystatyczne. Zastosowane włókna nie przyciąga kurzu, nie sprzyja rozwojowi drobnoustrojów, a ponadto nie ulega trwałym zabrudzeniom. Łatwe w pielęgnacji, wyróżnia się wysoką odpornością na ścieranie i udeptywanie. Prezentowana wykładzina dywanowa szara o szerokości 4 m jest odpowiednia do użytkowania na systemie ogrzewania podłogowego. Powierzchnia wykładziny nie blaknie pod wpływem promieniowania UV.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 6.5 mm |
| Miękkość: | Dobra |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 730 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa Fortesse jasnoszary 4m to propozycja utrzymana w naturalnym i ponadczasowym odcieniu, który zdobi drobny i neutralny wzór. Powyższa wykładzina welurowa o gęstym tkaniu zapewnia przyjemne w dotyku oraz sprężyste runo. Wykonana z poliamidu, wykazuje szereg praktycznych cech – w tym właściwości antystatyczne. Zastosowane włókna nie przyciąga kurzu, nie sprzyja rozwojowi drobnoustrojów, a ponadto nie ulega trwałym zabrudzeniom. Łatwe w pielęgnacji, wyróżnia się wysoką odpornością na ścieranie i udeptywanie. Prezentowana wykładzina dywanowa szara o szerokości 4 m jest odpowiednia do użytkowania na systemie ogrzewania podłogowego. Powierzchnia wykładziny nie blaknie pod wpływem promieniowania UV.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 6.5 mm |
| Miękkość: | Dobra |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 730 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa fortesse jasnoszary 4m
Nr kat. 100094916
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



