szafka wisząca otwarta formia 15x72 cm biały mat
Nr kat. 100410814
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Formia dąb artisan |
|---|---|
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Szerokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Formia dąb artisan |
|---|---|
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Szerokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca otwarta formia 15x72 cm biały mat
Nr kat. 100410814
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






